• Ślubowanie klas pierwszych

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

W piątek 8 października 2021r. w Szkole Podstawowej w Czaplinku odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na uczniów 123 pierwszoklasistów. Długo oczekiwana uroczystość odbyła się dla każdej z klas osobno. Ceremonię prowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Aleksandra Chabowska.

Uczniowie klas pierwszych ślubowali według roty przysięgi, a następnie zostali pasowani przez dyrektora szkoły Aleksandra Fudałę na uczniów Szkoły Podstawowej w Czaplinku. Podczas uroczystości obecny był Burmistrz Czaplinka Pan Marcin Naruszewicz, który złożył życzenia i przekazał upominki dla wszystkich klas pierwszych. Wychowawcy wręczyli uczniom pamiątkowe dyplomy, a Samorząd Uczniowski i Rodzice słodką niespodziankę. W trosce o bezpieczeństwo uczniów klas pierwszych 6 października dyrektor szkoły wręczył każdemu z uczniów opaski odblaskowe, które szkoła otrzymała przy współpracy jednego z rodziców.